Yurtdışı tatilinizde gece hayatıyla ünlü 3 şehir!

gecekulubu

Yurtdışı tatilinizde tarihi mekanlar görebilmek, yeni damak tatları tatmak elbette önemli şeylerdir. Fakat daha önemli olan bir şey var ki sahillerde, barlarda vakit geçirmek çok daha güzel olabiliyor. Yeri geliyor arkadaş ortamı ile seyahat ettiğiniz ülkede ki gece hayatını keşfetmek istiyorsunuz.Tatiluzmani.tv olarak sizler için Yurt dışında gece hayatı için bu 5 şehri listeledik :

1- İbiza
Dünyanın en yüksek bütçeli partilerine ev sahipliği yapan İbiza yıllar geçse de popülerliğini hiç yitirmeyen eğlence noktasıdır. Eğlenmenin yanı sıra İbiza muhteşem bir doğaya sahip bir yapıyla bütünleşmektedir. Bir parti hayal edin günceler hiç hız kesmeden kesintisiz Dj gösterileri… Daha ne kadar eğlenebilirsiniz ki? Sınır tanımayan eğlence noktası İbiza!

2- Berlin
Çağdaş müziğin merkezi haline gelen Berlin, Avrupa’nın en iyi müzik çeşitliliğini yansıtan bir yerdir. Müzik konusunda çeşitliliği ve armonisine fazlasıyla doyacaksınız. Berlin’de insanın aklını başından alacak kocaman binalarda binlerce kişinin aynı anda eğlenmesine olanak sağlayan yüksek kalitede klüblerde geceniz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Kapalı mekanların haricinde, açık havada, teraslarda yer alan barlara kadar Berlin müzik ve deneyim açısından tam not alıyor.
3- New York City
Gece kulüpleri ve gece hayatı denilince New York City hemen hemen herkesin aklına gelir. Klas ve farklı bir müzik anlayışı içerisinde yerli yabancı misafirlerine dolu dolu geceler sunan New York City, çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Birçok diziye, filme, ev sahipliği yapan mekanlarda bulunmak bile ilginç bir deneyim. Sadece bir kaç konseptle de sınırlı değil! Garaj partilerinden, mega-klüplere, hipster mekanlarına, jazz, opera, hip-hop barlarında kadar… Çoğu mekan erken kapanıyorsa da eğlence 24 saat bitmiyor.