Yonca Evcimik’in tatil öneriler

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve Yoncimik takma adı ile hafızalarımıza yerini kazıyan oyuncu Yonca Evcimik kısa süre önce siz tatil severler için tatil sırlarını açıkladı.
Güzel oyuncunun seyahat etmeyi sevdiği yerler ve gitmeyi arzuladığı yerleri haberimizde görebilirsiniz. İşte Yonca Evcimik’in favori mekanları.
Ney York
Merkezi bir yerde olması ile birçok kişinin tercihi haline gelen kent güzel oyuncununda alternatifleri arasında yerini alıyor. Gezip görülmesi gereken nadide ve hareketli bir şehir olması ile gözler önüne serilen şehir binaları, parkları ve nostaljik havası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Rahatlık ile tercih edebileceğiniz New York şehrinde keyifli bir tatil geçirebilmeniz olağan.
Tayland
Cennetten bir parça olan kent abartısız tabiatın bize sunduğu nimetlerden yalnızca bir tanesi. Temiz ve eşsiz manzarasına karşı kahvenizi yudumlayarak keyifli dakikalar geçirebilir ve alternatifleriniz arasında Tayland’ı bulundurabilirsiniz.
Antalya
Türkiye’nin nadide güzelliklerinden biri olan Antalya oldukça yaratıcı mekanları ile dikkat çekiyor. Otellerinin konseptleri ve şehrin güzelliği bir kenara eşsiz manzarası ile tercih yoğunluğunun yaşandığı bir kent. Tercih söz konusu olduğunda parkları, müzeleri ve eşsiz mekanları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Danimarka
Başarılı ambiyansları ile tercihinizden dolayı asla pişman olmayacağınız bir kent Danimarka. İçinde bulunan kütüphaneler, cafeler ve herşey bir yana kitap severler için tam anlamıyla bir cennet. Kahveleri ile de ünlenen yerde kitaplarınızı okurken kahvenizi keyif ile yudumlayabilirsiniz.