Yeni çıkan en iyi erkek parfümlerini keşfedin!

Bilimsel olarak koku hafızasının, diğerlerine göre daha güçlü olduğu bilinmektedir. O yüzden bir erkeği en iyi yansıtacak parfüm oldukça önemlidir. İşte yeni çıkan ve keşfetmeniz gereken en iyi erkek parfümleri;
Bvlgari Man Wood Essence: Tatlı- şekerli, kremsi, yumuşak ve ferah esintileri var. Turunçgiller, odunsu notalar, aromatik otlar, baharatlar, vanilya ve reçineler barındırmakta. Odunsu- baharatlı grupta gösterilebilir.

Mr. Burberry Indigo: Mr Burberry Indigo, özel bir haftasonu kaçamağı için Londra’nın dışına, Güney İngiliz kıyılarına götürürerek hayatınızı yaşamanın farklı yollarını sunuyor. Aromatik menekşe yaprakları, bahçe nanesi biberiye ve limon notaları parfüme canlılık katarken, amber ve meşe yosunu ise parfüme derinlik katıyor.

Tom Ford Ombre Leather: Parfüm kapılarını açarken beyaz yosunun yatıştırıcı etkisi ve kanyon kehribarının sıcaklığı güneş ışığının yeryüzünü ısıtmasını; bitişinde ise kayalar ve kumun yanmasını hatırlatıyor.

Terre D’Hermes Eau Intense Vetiver: Yeşil bergamot, sichuan biber ve vetiver notalarının harmanlanmasından oluşan Hermes Terre D’Hermes Eau Intense Vetiver; taze, baharat ve odunsu kokuları bir arada bulunduruyor.