Yazın Seyahat Modası

Çin; Geleneklerin ön planda olduğu ve modernizm ile birleştiği Çin’de huzuru bulacaksınız. Gezmeden gelmek istemeyeceğiniz zirve noktaları kısaca şınlar; Çin Seddi, Pekin, Şangay ve Xianda.
Brezilya; Bir parça huzur niyetindeyseniz Brezilya doğru tercih. Yeşil ve mavinin hakimliğini sürdürdüğü yeri günün bütün zamanın en hareketli geçtiği Rio’yu gezerek başlayabilirsiniz.

Endülüs; Birçok tarihi izleri içinde barındıran Endülüs’ün ise görülmesi gereken yerleri şöyle; El Hamra Sarayı,Sevilla.Ayrıca milli işkileri sangriayı denemeyi sakın unutmayın.
Japonya; Görkemli tarihi,ilginç adaları ve tapınakları ile geleneksel rüzgarlar estiren çarpıcı bir ülkedir Japonya. Tokyo şehrinin muhteşem etkisini yansıtan Asakusa ve Nakamise alışveriiş merkezleri,eğlence mekanları ile özel bir gün geçirmek için en ideal seçimlerden biri.
Koh Samuı; Unutulmaz bir kara parçası olan Koh Samui, beyaz kum kaplı plajları ve mavisinde huzur bulacağınız denizi ile şehir hayatından uzak bir tatil geçirmek için mükemmel bir seçim.