Uslan Hotel Uludağ’da kış tatili

uslan_uludag_kapak

Kışın Uludağ’ın zirvesinde bolca eğlenceli ve romantik bir tatil yapabileceğiniz uygun oteller arasında yer almaktadır. Uslan Hotel Uludağ otelinin lobisinde bulunan şömine karşısında unutulmaz dakikalar geçirebileceğiniz hoş bir ortama sahiptir. 160 kişilik ana restoranıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir işletme anlayışıyla kış tatilinin gözde yerlerinden Uludağ’da sizleri bekliyor.

* 24 saat sıcak su
* Resepsiyonda kasa, mini club
* oyun odası (tavla, kağıt, okey)
* kablosuz internet kullanımı

otelde sunulan hizmetlerdendir.Otelin kayak odasından kayak sporuyla ilgili her türlü ekipmanı kiralayabilirsiniz. Kayak dersleri alabilirsiniz. Ayrıca otelde konaklayan misafirler kayak ekipmanlarını emanete bırakabilmektedir.

Otelde farklı kapasitelerde tiyatro düzeninde 30-50 kişi kapasiteli gün ışığı alan 3 adet toplantı salonu mevcuttur. Uslan Otel aynı zamanda eğitim amaçlı yapılan toplantı otelidir. Eğitim seminerlerine, toplantılara ve konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Salonlar tiyatro, sınıf, blok ve U düzen şeklinde hazırlanabilmekte ve tüm ekipmanlarıyla hizmet verebilmektedir.Otelin kayak odasından istediğiniz kayak ekipmanını kiralayabilirsiniz.