Ünlüler, ülkemizde tatil için hangi bölgeleri tercih ediyor?

Ünlüler, ülkemizde tatil için hangi bölgeleri tercih ediyor?

İstanbul’un keşmekeşinden bunalan sahne, podyum ve sinema dünyasının ünlü isimleri yaz tatili gelir gelmez soluğu tatil yörelerinde alıyor. Ünlülerin vazgeçemedikleri, her fırsatta gittikleri gözde tatil bölgeleri var. Türkiye’de yaşayan ünlülerin yanı sıra yurt dışında yaşayan ünlüler de kimi zaman tatil için ülkemizi tercih edebiliyor. İşte ünlülerin tercih ettikleri vazgeçilmez tatil mekanları;
Çeşme – Alaçatı: Çeşme Alaçatı, her geçen yıl turizm ve eğlence potansiyelini artırırken, magazin dünyasının nabzı yaz aylarında Çeşme plajlarında ve Alaçatı sokaklarında atmaya başladı. Sadece tatil yapmakla kalmayan ünlüler, buradan ev alarak ev sahibi olmaya başladı. Plajları, ünlülerin cirit attığı beach club’ları, eğlencenin sabaha kadar sürdüğü gece kulüpleriyle en favori destinasyon olan bu bölgede mutlaka ünlü isimler görebilirsiniz.

Bodrum Yalıkavak: Dünyanın en önemli tatil beldeleri arasında yer alan ve turizmin cazibe merkezi olan Bodrum, yıllar içinde ünlü isimlerin huzur aradığı bir sığınağa dönüştü. Elinizi uzatsanız sanki yıldızlara dokunabileceğiniz, ılık rüzgarların estiği, Ege’nin o muhteşem kokusunun sarmaladığı bir yer Yalıkavak. Ünlü ve zengin insanları görmek isterseniz burayı tercih edebilirsiniz.

Bodrum – Türkbükü: Bodrum’daki çok sayıda ünlü tatil merkezine yakın konumuyla da sıkça Türkbükü’nü tercih ediyor. Burada tatil yapan ünlülerin yanı sıra sahne alan ünlü isimleri de görebilirsiniz.

Ayvalık – Cunda: Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı ünlü tatil beldesi Cunda, ünlülerin gözde tatil yerlerinden. Cunda Adası’nın ziyaretçi çeken en önemli detaylarından biri; mezeleri ve yemekleri. Küçük balıkçı teknelerinin manzarası eşliğinde Girit lezzetlerinden oluşan bir akşam yemeği yemek Cunda’da yapılması gereken ilk ve en keyifli aktivitelerden.