Ülkemizde kadınlar plajı nerelerde bulunuyor?

Ülkemizde kadınlar plajı nerelerde bulunuyor?

Yaz tatili deyince en önemlisi tabii ki deniz, kum, güneş üçlüsü. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde sayılamayacak kadar fazla koy ve plaj bulunuyor. Dünyada en çok mavi bayrağa sahip 4. ülke olan Türkiye’de yalnızca kadınlara hizmet veren plaj arayışına girdiyseniz bu haberimize mutlaka göz atın!
Badavut Kadınlar Plajı: Güven içinde rahat bir deniz keyfi yaşayabileceğiniz bu plajda Ayvalık’ın çarşaf gibi denizinin ve altın gibi kumlarının sefasını sürebilirsiniz.

Armutlu İhlas Tesisleri: Yalova’da bulunan bu plaj, özellikle muhafazakar kesime hitap ediyor. Kadınlara ait plajı, havuzu ve şezlongları bulunan bu tesisin çalışanları da bayanlardan oluşuyor.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı: 2014 yılından beri hizmet veren bu plaj, Konyaaltı – Kemer Karayolu üzerinde bulunuyor. Aynı zamanda bir sosyal tesis ve yaşam alanı olarak düzenlenen Sarısu Kadınlar Plajı bünyesinde, balık evi, kebap evi, kır bahçesi, sahil, büfe, market, 6 dükkandan oluşan bir çarşı spor parkı, çocuk oyun parkı, ve mescit bulundurmakta.

Sarıyer Kadınlar Plajı: Girişin ücretli olduğu bu plaj, haftanın her günü yalnızca bayanlara hizmet vermektedir. Yaz mevsiminde kadınların akınına uğrayan bu plajda soyunma kabinleri ve duş bulunmaktadır.

Karaburun Kadınlar Plajı: Özellikle tatlı suda yüzmeyi seven tatilcilerin gözde uğrak adresi olan Karaburun Plajında tesettürlü kadınlar için de özel bölümü bulunuyor.

Kuşadası Kadınlar Plajı: Kuşadası’nın en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasındaki Kadınlar Plajı, uzun ve açık bir sahile sahiptir.