Ülkemizde bahar mevsiminde gidebileceğiniz festivaller!

Ülkemizde gerçekleşen bahar festivallerine katılarak farklı kültürel faaliyetlerle tatilinizi renklendirebilirsiniz. Ülkemizin çeşitli yerlerinde bahar mevsimini çok farklı geçirmek için birbirinden renkli festivaller düzenleniyor. İşte ülkemizde bahar mevsiminde gidebileceğiniz festivaller;
Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı (5 – 8 Nisan, Adana): Adana’da baharın coşkusu, portakal çiçeği kokuları eşliğinde yaşanıyor. Bu heyecanı beraber tatmak için yapılan Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı ise yurtiçi ve yurtdışından gelen binlerce kişiyi bu şehirde buluşturuyor. Festival 2013 yılından beri gerçekleşiyor.

Alaçatı Ot Festivali (5 – 8 Nisan, İzmir): 4 yıl önce adı tescillenen ve yüz binlerce ziyaretçinin akın ettiği, sadece Çeşme’ye değil, Yarımada, İzmir ve Kuşadası’na kadar geniş bir bölgeye turizm hareketliliği yaşatan Alaçatı Ot Festivali, 5-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Floral Fest İstanbul (4 – 6 Mayıs, İstanbul): 4-5-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan FloralFest’18’de dileklerimiz çiçeklerle buluşuyor. Renk renk çiçeklerin muhteşem kokusunda huzur bulmak isterseniz Floralfest İstanbul’da yerinizi alın.

Dream of Color Fest 2018 (13 Mayıs Antalya): Antalya Lara plajları 10 nolu Lazlo Beach Bar Park’ta gerçekleşecek Antalya Dream Of Color Fest ’18, 7’den 70’e her yaştan katılımcıların her sene yoğun ilgi gösterdiği bir festivaldir. Dream Of Color, çılgın ve kendisini çılgın hisseden, her yaştan insanın keyifle bir arada en iyi DJ’ler eşliğinde vakit geçirip eğlenebileceği bir etkinlik olup tüm dünyada yapılan en büyük boya festivalidir.