Uçak yolculuğu sırasında görebileceğiniz muazzam manzaralar!

Uçak yolculuğu sırasında görebileceğiniz muazzam manzaralar!

Dünyanın en güzel manzaralarını izleme şansını uçak yolculuğuyla yakalayabilirsiniz. Uçuşta rotanız neresi olursa olsun sizi şaşırtacak bir sürpriz mutlaka olacaktır. Bazı rotalar var ki uçuşta yolcularına unutulmaz manzaralar sunuyor. İşte o manzaralardan bazıları…
Grand Kanyon – Las Vegas
ABD’nin Las Vegas şehri gece hayatı ve casino’ları ile ünlü. Colorado Nehri’nin güzelliğini gözler önüne seren uçuş sırasında yolcuların manzarayı daha rahat görebilmesi için pilotlar rotalarını özel olarak ayarlıyor.
Hollywood Yazısı – Los Angeles
ABD’nin ünlü kenti Los Angeles’a uçarken filmlerden tanıdığımız Hollywood yazısını görmek isterseniz uçağın sol tarafında ve cam kenarında oturmalısınız bizden söylemesi.
Manhattan Adası – New York
Uçağınız La Guardia Havalimanı’na inecekse, uçağın sağ tarafında oturmalısınız. Bu sayede tüm görkemiyle Özgürlük Heykeli’ni, Manhattan Adası’nın gökdelenlerini ve hatta Ada’nın merkezinde yer alan Central Park’ı rahatlıkla görme şansını yakalayacaksınız.
Niagara Şelalesi – Şikago
Pilotlar yolcuların bu şahane manzarayı görmesi açısından rotalarını özel olarak ayarlıyor. Şelalenin eşssiz manzarası genellikle uçağın her iki tarafından da görülebiliyor.
Eyfel Kulesi – Paris
Paris üzerinde kısa bir tura çıkabilir böylece Eyfel Kulesi’ni ve şehrin en ünlü caddesi Şanzelize’yi havadan izleyebilirsiniz.
Toros Dağları – Antalya
Havaalanına inerken uçaklar bir kavis çizdiğinden hangi tarafta oturursanız oturun dağ manzarasını görmek için inişe geçmeden önce pencereden aşağı bakmanız yeter.