Türkiye’nin termal yıldızı : İkbal Termal Otel&Spa;

ikbal_thermal_spa_kapak

Türkiye’nin termal kaplıca anlamında parlayan yıldızı İkbal Termal Otel ve Spa, Minera Spa merkezinde SPA’dan, spora ve sağlıklı yaşama dair birçok hizmetleri bulunmaktadır.  Kaplıca termal sularının geçmişten günümüze binlerce yıldır sağlık anlamında şifa kaynağı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dünya genelinde birçok yerde termal kaplıca var iken, ülkemiz termal su kaynakları rezerv bakımında Avrupa’da birinci, dünyada da yedinci sırada gelmektedir.

İkbal Thermal & Spa otelinin sınırları içerisinden elde edilen bu doğal mucize termal su renksiz, mineral bakımından zengin, kokusuzdur. Fitness merkezinde son teknolojik ekipmanlar, suquash (duvar topu), termal havuzlar, özel aile banyoları, kaydıraklı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ısıtmalı açık yüzme ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför.

İkbal Thermal Hotel & Spa  termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor. Her türlü konaklama ihtiyacınıza cevap verecek 3 farklı konseptten birini seçin gerisini bize bırakın… BB (Oda&Konaklama), HB(Yarım pansiyon), FB(Full Board), ayrıca grup konaklamalarınıza özel paketler sunulur. 4-12 yaş aralığına hizmet eden çocuk kulübümüze, bırakın çocuğunuzu biz şımartalım, siz tatilinizin ve alışverişinizin keyfini çıkarın.