Türkiye’de yazlık için en uygun yerler!

Beş yıldızlı otel odalarından sıkılmış kendinizi daha rahat bahçe içinde mangalınızı yapabileceğiniz, iki ağaç arasında kurulu olan hamakta sallanabileceğiniz, çocuklarınızın özgürce evinizin önünde top koşturabileceği bir yer mi arıyorsunuz? İşte bunun tek adresi yazlıklar… Yıllardır yazlık anlamında yatırımlar gerçekleşmekte ve insanlar tatil yörelerinden yazlık satın almakta. Fakat bu kadar maddi gücünüz yok ise bu yazlıkları kiralamak hemde otelde 1 hafta verebileceğiniz paraya 1 ay yazlık kiralayabiliyorsunuz. Bizde sizler için ülkemizde en uygun yazlık kiralayabileceğiniz yerleri derledik.

22 adası var: Ayvalık / Aylık 600 TL
Balıkesir’in en şirin ilçelerinden Ayvalık bölgenin turizm açısından en değerli yeridir. Ayvalık yurtiçi tatilinde yazlıklarıyla meşhurdur. Ayvalık’ın tertemiz havası doğayla iç içe varoluşu, kentin şirinliği onu ayrı bir özel ve güzel yapmaktadır. Bu muhteşem kentte yazlıklarda 600 TL dan başlayan fiyatlarla kiralanabiliyor.
1 – Akyaka – Muğla / Aylık 2000 TL
Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden olan Muğla ili sınırları içerisinde Akyaka beldesinin her yıl gittikçe popülaritesi artmaktadır. İnsana en özgür bir tatili sunan Akyaka‘da yazlıkların aylık kirası ise sadece 2000 TL!