Tuğba Özerk’in favorileri

Şarkıcı dinlenebildiği ama aynı zamanda eğlenceden geri kalmadığı yerleri sizler için özenle listeledi. İşte güzel şarkıcının tercih ettiği alternatifler şu şekilde.
Çeşme
Seyahat etmekten büyük zevk duyuyor fakat yurtiçi tatili ön planda tutuyorsanız Çeşme sizler için biçilmiş kaftan niteliğinde. Üstelik çoğu tatil severin tercihleri arasında adeta ilk sırada yerini alıyor. Güzel şarkıcının İzmirli olması Çeşme’yi tercih etmesinde bir etken. Açıklamalarına göre Alaçatı’da yer alan evi onun için kaçış ve huzur noktası.
Bodrum
Sanatçıların bitmek bilmez konser maratonunun neredeyse çoğu kıyı kesimlerde yer alıyor. Verecekleri konser için gittikleri sahil kasabalarında muhakkak tatil amaçlı bir kaç gün kalabiliyorlar. Bodrum’da bunlardan yalnızca bir tanesi.
Cenevre
Şüphesiz İsviçre dünya üzerinde en güzel ülkelerden biri. Güzel şarkıcınında sevdiği ülkeler arasında yer alıyor. İsviçre’de en sevilen kentlerden biri olan Cenevre Tuğba Özerk’in de gözde tercihleri arasında yer alıyor. Yeşil parkları ve doğasıyla büyüleyen kent özellikle kış aylarında huzuru bulabileceğiniz bir rota olarak karşınıza çıkıyor.
Paris
Romantizmin başkenti desek yanılmış olmayız. Romantik bir tatil geçirmek istiyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle Paris olmalı.
Las Vegas
Kafa dinlemek için değil, eğlencenin dibine vurmak için tatile çıkıyorsanız tercihinizi Las Vegas’tan yana kullanabilirsiniz. Çünkü burası eğlence dünyasının tek adresi. Güzel oyuncunun tercihleri arasında yer alan Las Vegas keşfedilmesi gereken nadide rotalardan bir tanesi. Özellikle güzel şarkıcının Los Angeles ve Las Vegas arasında yaptığı yollucuk dillerden düşmüyor.