Termal tesislerin Kurban Bayramı programları!

Birbirinden özel hizmetleriyle konuklarını ağırlayan Termal tesisler, Kurban Bayramında da misafirlerine çeşitli programlar sunuyor. İşte Termal tesislerin bayram programları;
Korel Thermal Resort Hotel: Afyonkarahisar şehir merkezinde bulunan tesis, bayramın ikinci günü Mustafa Ceceli’yi konuk ediyor. Gece gala yemeğiyle başlıyor ve alkollü içecek servisi bulunmuyor.
Sandıklı Thermal Park Hotel: Bayramın 3. günü Ayla Balyemez ve Ersin Barlas ile Musical Angels Show’un sahne alacağı bir Gala Gecesi gerçekleşecek.

Oruçoglu Thermal Resort: Tesiste bayramın 3. günü ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’ün sahne alacağı bir gala programı gerçekleşecek.
Safran Thermal Resort Sandıklı: Tesiste bayramın 3. günü Doktor Bilal ve Gökhan Ediz’in sahne alacağı bir gala programı düzenlenecek.

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort: Tesiste bayramın 2. günü şarkıcı Altay’ın sahne alacağı bir gala gecesi düzenlenecek.
Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center: Tesiste bayramın 3. günü Sevgi Soylu’nun sahne alacağı bir gala programı düzenlenecek.