Tehlikeli Tatil Yerleri

Tatil fırsatı kollarken seçimlerimizle istenmeyen sonuçlar doğmaması adına sizler için tehlileki olarak nitelendirilen yerleri araştırdık.
Afganistan ; En çekici ülkelerden biri olsada son zamanlarda bu çekiciliğin yerini başka şeyler almış durumda. İsyancı olaylara ve çocuk kaçırma olaylarına sık rastlanan bir ülke durumuna gelmiş bulunmakta. Fakat tüm bunlara rağmen Afganistan’ı tercih etmek isterseniz görülmeye değer yerleri şöyle; Wakhan Koridoru, Bamiyan Vadisi ve Kunduz.

Everest; Maceracı bir yapınız olabilir ve hayalinizde Everest’i tırmanmak olabilir fakat size hatırlatmalıyız ki bunu başarabilen sadece iki kişi oldu. Talihsiz kazalar yaşamak istemiyorsanız tercihleriniz arasından Everest’i çıkarın.
Honduras ; Suç oranından ve kazalardan uzak bir ülke ancak ülkenin her yanında halk sıtma hastalığına yakalanmakta.
Irak ; En tehlikeli tatil adreslerinin belkide en başında Irak yerini alıyor. Güvenliğin alt seviyelerde olduğu Irak’ı ziyaret etmekte kararlıysanız rehberler eşliğinde özel turlar mevcut.
Mısır ; Son yıllarda siyasal karışıklıkları ile anılan Mısır’ın ziyaret durumu pek iç açıcı değil.  Pek çok insan Mısır’a yapılan seyahatler konusunda ülkelerince uyarılmıştır.