Rengarenk havasını içinize çekebileceğiniz en renkli tatil şehirleri!

Rengarenk, cıvıl cıvıl renklere sahip bir şehirde, renklerin havasını içinize çekebileceğiniz dünyanın en renkli şehirleri:
1)Cape Town, Güney Afrika: Dünyanın en renkli şehirleri arasında gösterilen Masa dağının eteklerinde yer alan Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin üç başkentinden biri. Rengarenk evlere, dünyaca ünlü Afrika penguenlerine sahip olan bu yer keşif için sizleri bekliyor.
2)Cinque Terre, İtalya: “Beş toprak” anlamına gelen İtalya’nın batı sahilinde yer alan; Rengarenk evleri, patika yolları, sarp kayalıkları ve balıkçı limanlarıyla oldukça şirin bir bölge olan Cinque Terre, renkli sahil kasabalarını andıran beş köyüyle size masal tadında tatil şansı yaratacak.

3)Barranco, Lima, Peru: Güney Amerika ülkesi Peru’nun başkenti Lima’da bulunan Barranco, sıra sıra dizilmiş renkli evleri hayranlık uyandırıyor.
4)Gamla Stan, Stockholm: Gamla Stan’ın dar sokakları, küçük bulvarları, hediyelik eşya satan mağazaları ve renkli tasarımlarıyla göz dolduran evlerine hayran kalacaksınız.
5)Willemstad, Curaco, Karayipler: Kraliçe Emma köprüsüne has renkli evleri, 1600’lü yıllarda korsan cenneti olan adanın güzelliği içinizi ısıtıyor.
6)Amorgos Adası, Yunanistan: Beyaz evleri, yel değirmenleri, Venedik Kalesi, kiliseler, labirent döşeli sokakları ve olağanüstü renkli plajlarıyla Amorgos Adasında büyülenmemek elde değil.