Tatilinize renk katacak en sıra dışı otel banyosu konseptleri!

Bambaşka bir tatil deneyimine ne dersin? Dünyada bazı oteller, yaratıcı fikirleriyle müşterilerine sıra dışı tatil imkanı sunuyor. İşte tatilinize renk katacak en sıra dışı otel banyosu konseptleri;
Malmaison Hotel, İngiltere: İngiltere’de yer alan Malmaison Hotel’de sıradışı bir tatil yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. İster 70’lerin disko temasında, ister bir rock yıldızının odası konseptinde konaklama imkanı sunan bu otelin bir odası ise tamamen ayrıcalık. Yatak odasında yer alan jakuzi ayna kiremitli olma özelliğiyle kalmıyor aynı zamanda sizi disko havasına sokacak bir aydınlatma imkanı da sunuyor!

Beck Creek Mağarası, Arkansas: ABD’nn Arkansas eyaletinin uzak bir köşesinde yer alan Beckham Creek Mağarası, yalnızca odalarıyla değil banyosuyla da sıra dışı bir tatil imkanı sunuyor.

Burj Al Arab, Dubai: Dubai’nin simgesi sayılan ve “Yelken Otel” diye de adlandırılan Burj Al Arab; yağmur duşları, jakuziler ve mermer sütunlarla lüks bir şekilde döşenmiş banyolara baktığınızda kendinizi bir sarayın içinde hissetmenizi sağlıyor.

Rajasthan-Umaid Bhawan Sarayı, Hindistan: Bu muhteşem saray gibi otelin kraliyet suitinde jakuzi, buhar odası ve pembe İtalyan mermerinden oyulmuş 447 metrekarelik bir de banyo var. Bu banyoda unutamayacağınız bir banyo keyfi yaşamanız mümkün.