Tatilde tek parça mayo seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Yaz hızla yaklaşıyor. Tek parça mayolar 2019 yazında geri dönüyor. Bikinileri tahtından edecek popülerliğe ulaşan tek parça mayolar, ünlü isimler tarafından da oldukça tercih ediliyor. Peki hangi vücut tipleri hangi tip tek parça mayo seçmeli?
Elma Vücut Tipi İçin! Elma vücut tipi, geniş omuzlara ve kalın bele sahip vücut tipleri için bir tanımdır. Bu vücut tipine sahip kadınlar, derin kesimli mayolar ve beli ince gösteren bel detaylı mayolar tercih edebilir.

Armut Vücut Şekli İçin! Armut vücut tipine sahip kadınların kalçaları göğüslerine oranla daha geniştir. Göğüslere biraz daha dikkat çekmek için, üstte daha fazla ayrıntı bulunan tek parça mayolar tercih edin. Üst kısmı ön plana çıkarmak için fırfırlı ve desenli mayo tercih edebilirsiniz. Mayokiniler de karın bölgesi ve bel bölgesini orantılayabilir.

Kum Saati Vücut Şekli İçin! Kum saati vücut tipine sahip kadınların kalça ve göğüs genişliği birbirine yakın belleri ise incedir. İdeal vücut ölçülerine sahip bu vücut şekline sahip kadınlar bellerini açıkta bırakmalıdır.

Dikdörtgen veya Atletik Vücut İçin! Bu vücut tipine sahip kadınlar, daha kıvrımlı görünmelerini sağlayacak, daha feminen parçalar tercih etmeli. Belinizin daha kıvrımlı görünmesini sağlayacak kesikler arayın.