Tatilde kullanmanız gereken en iyi güneş sonrası ürünler!

Güneş sonrası bakım ürünleri cildin güneş ışınlarına karşı koruma mekanizmasını güçlendirir, güneş yanıklarını dindirir, cildi rahatlatır. Güneş sonrası bronzluğunuzu da uzun süre koruyacak olan bu ürünlerin en iyilerini sizler için derledik;
Bioderma Yatıştırıcı Güneş Sonrası Sütü: Cildi nemlendirerek rahatlatmaya ve güneşin hasarlarını en aza indirmeye yardım eden, cildi rahatlatan bu ürün, hafif formülüyle de gözenekleri tıkamıyor. Cilt tarafından kolayca emiliyor.

La Prairie Soothing After Sun Mist Face Body: Güneş sonrasında ciltte meydana gelen kurumayı azaltmaya ve cildin 24 saat boyunca yağlanmadan nemli kalmasına yardımcı olan bu ürün, hafif ve görünmez bir yapıya sahip. Cilde doğal bir yumuşaklık kazandırır.

Garnier Güneş Sonrası Nemlendirici Ferahlatıcı Losyon: Aloe veralı formülüyle cildi anında nemlendiren ve ferahlatan bu ürün, içeriğindeki amino asit ve vitaminler sayesinde güneşten yıpranan cildi iyileştiriyor.

Lancome Soleil Reconfort After Sun: Hızla emilme özelliği bulunan bu ürünün formülünde sakinleştirici etki sağlayan meyan kökü ve nem kazandıran şeftali özleri bulunuyor. Cildi nemlendiriyor, sakinleştiriyor.