Tatilde bebeklerinizi huzurlu hissettirecek en iyi mayo bezler!

Yaz tatilinin keyfini çıkartmak bebeklerin de hakkı. Bebeklerin beslenmesinden, giyimlerine kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar planlanması şart. Yüzme bezleri hem bebeğin hijyeni hem de yüzecekleri ortamın temizliği için son derece önemlidir. İşte piyasadaki en iyi mayo bezler ve özellikleri;
Huggies Little Swimmers: Külot şeklinde kolayca giyilebilen Little Swimmers, suyun içinde normal bebek bezleri gibi şişmiyor. Özel emici taneciklerle kaplı olan iç yüzeyi ve kenarlarındaki koruyucu bariyerleri sayesinde dışarıdan içeriye, içeriden dışarıya su giriş ve çıkışını önler.

Prima mayo bebek bezi: Prima Mayo Bebek Bezi, suda şişme yapmıyor ve bebeğinizi sızıntılara karşı koruyor. 360 derece bel teknolojisi sayesinde bir mayo gibi beli sarıp bebeğinizin vücuduna mükemmel uyum sağlar.

Canbebe Minik Yüzücü: Özel emici iç malzemesi sayesinde ıslandığında şişmez. Canbebe Minik Yüzücü Mayo Bez Maxi, bebeklerinizin cildiniz korurken aynı zamanda güvenle ve konforla yüzmeleri için tasarlandı. Bezin pratik giydirilmesi özelliği ile kullanım rahattır.