Spor yapmanın en eğlenceli hali; Kangoo jumps!

Kangoo Jumps, dünyada yapılan en eğlenceli ve en hızlı sonuç veren bir fitness aerobik programıdır. NASA’nın 14 senelik araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Kangoo Jumps ayakkabıları ile çok daha kısa sürede ve az zaman harcayarak formda kalıp sıkılaşabilirsiniz. NASA, uzaya giden kişilerin dünyaya döndüklerinde bacak kaslarında bir zayıflık olduğu için bu durumu ortadan kaldırmak amacıyla bu ayakkabıları üretiyor.

Ayrıca şunu da belirtelim ki saatte 1000 kalori üstü yaktırabilen tek spor Kangoo Jumps! Kangoo Jumps eğitmeni Erdal Yurdakul, canlı dj eşliğinde eğlenerek Kangoo Jumps yapmanızı sağlayarak spor yapmayı keyifli hale getiriyor.

Kangoo jumps ile saatte 1200 kalori yakmanın mümkün olduğunu kaydeden Yurdakul, tatilcilerin hem müzik eşliğinde eğlendiklerini hem de kilo verdiklerini belirtiyor. Kangoo Jumps’ın yanı sıra su altında Aqqua Spinnig ve Aqqua Jumping eğitimi de veren Erdal Yurdakul, spor saparken bir an olsun sıkılmamanızı sağlıyor. Siz de bu eşsiz sporun deneyimini yaşamak istiyorsanız www.kangoojumpsantalya.com sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.