Sosyal medyanın moda ikonu fenomen köpekler!

Sosyal medyanın moda ikonu fenomen köpekler!

Bazen sosyal medyanın fenomeni bir kedi ya da köpek olabiliyor. Bu fenomenlerin milyonlarca da takipçisi olabiliyor. Bu haberimizde bahsedeceğimiz ise sosyal medyada tarzıyla ünlü olmuş fenomen köpekler! İşte sosyal medyanın moda ikonu fenomen köpekleri…
Toby Little Dude: Hali, tavrı ve tarzı ile beğeni toplayan Toby Little Dude, 11 yaşında bir Malta terieri. Kanada’nın Vancouver şehrinde yaşayan bu sevimli köpeğin 147 bin takipçisi bulunuyor. Toby’yi diğer köpeklerden ayıran en önemli özelliği hipster giyim tarzı olarak göze çarpıyor. Cool duruşundan hiç taviz vermiyor ve en cool pozlar onun için çocuk oyuncağı…

Ella Bean: Bu sevimli köpek tam bir çanta delisi! 93.8 bin takipçisi bulunan Ella Bean’in bir çok kadından daha çok çantası bulunuyor.

Agador: Instagram’da Poochofnyc kullanıcı ismiyle 75,2 bin takipçiye sahip olan Agador isimli köpek tüyleriyle ve ressam Bob Ross’a olan benzerliğiyle fenomen oldu. Agador’un karizması kıskanılmayacak gibi değil!

Quincy Fox: Görüntüsüyle minik bir tilki anımsatan bu sevimli köpeğin, fotoğrafçı bir sahibi bulunuyor. E haliyle bu durum da onu model yapmış. Tarzıyla dikkat çeken Fox, saçları ve uzun kabarık kuyruğuyla herkesin gönlünde taht kurmuş durumda.