Sony Xperia Z3’ü Test Edin

sony-xperia-z3

Tüketicilerin ürün almadan önce akıllarında oluşan sorulara çözüm olmak amacıyla büyük bir girişimde bulunan Sony Mobile, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Xperia Z serisi ile başlattığı “test sürüş”lerine devam ediyor.

Tüketicilerin ürün almadan önce akıllarında oluşan sorulara çözüm olmak amacıyla büyük bir girişimde bulunan Sony Mobile, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Xperia Z serisi ile başlattığı “test sürüş”lerine devam ediyor. Sony’nin yeni çıkarmış olduğu amiral niteliği taşıyan akıllı telefonu Sony Xperia Z3 test sürüşü hizmeti başladı.
Sony Xperia Z3’ü satın alma kararı almadan önce 1 hafta boyunca ücretsiz deneme imkanı sağlayan “Test Sürüşü”, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve Antalya’da belirlenen Turkcell, Vodafone ve Avea mağazalarında tüketicilere sunuluyor.
Sony Xperia Z3’ü deneyimleme fırsatı bulacak tüketiciler, ürünü satın almadan önce Sony Xperia Z3’ün Live on Youtube, Sound Photo, Multi-Camera, Movie Creator, AR Fun, Face In gibi akıllı kamera özellikleriyle deneme fotoğraflar çekip, denemekten zevk alacakları videolar yaratabilecekler.
“Test Sürüşü” hizmetinin sunulduğu mağazaların adres ve irtibat bilgilerine Sony Mobile resmi Facebook sayfası Facebook.com/sonymobiletr‘den ulaşılabilirsiniz. Tanıtım Videosunu İzlemek İçin Tıklayın…