Sıcak ortamıyla: Hotel Monte Baia Uludağ

Hotel Monte Baia Uludag

Uludağ’ın kar manzaralı sıcak ortamını  en derin hissedebileceğiniz otellerden birisi olan Hotel Monte Baia’da aynı anda lüks ve konforlu bir kış tatili yapabileceksiniz. Kaliteyi kusursuz bir biçimde sunmayı ilke edinmiş Hotel Monte Baia, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla tatil keyfinizi Uludağ’ın doruklarında hissedeceksiniz.

Gemlik körfezine kadar uzanan müthiş manzaralı odalarıyla, 1′i suite, 2′si engelli odası ve 2 kişiden 6 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan 183 standart odasıyla birlikte toplam 186 konforlu oda bulunuyor. Hotel monte Baia’ da dağ manzarasına hakim odanız dekorasyondaki rahatlıkla öne çıkıyor.Halı zemin, saç kurutma makinesi, kasa, mini bar, ısıtma, uydu yayını, TV, wc/banyo standart olarak sunuluyor. Size odanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Uludağ 2. Gelişim bölgesinde 1. Bölgeye 1km. Bursa merkeze 35 km uzaklıkta olan Hotel Monte Baia sunduğu dinamik yaşam tarzı ve minimalist çizgisiyle özlenen tatili vaat ediyor.

PİSTLER & KIŞ SPORLARI
Örneğini Avusturya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz “Detachable” telesiyejler, 4′lü oturma düzeniyle 2 km.lik mesafeyi sadece 6 dakikada çıkabilmektedir. Kış sporları için Hotel Monte Baia en doğru seçimdir. Otelimizden direk kayağa çıkılabilmekte olup, 5450 metrelik 5 adet ‘teleski’ ve 2 adet ‘telesiyej’ ile 9000 metre uzunluğundaki pistler kayak ve snowboard tutkunlarının hizmetindedir.

Monte Baia Uludağ
2. Oteller Bölgesi Uludağ / BURSA
T: +90 224 285 23 83 – F: +90 224 285 22 02