Selfielerinize renk katacak en iyi telefon uygulamaları!

Selfie ya da tam Türkçesi ile öz çekim, hayatımızın bir parçası! Şimdilerde tüm akıllı telefonlarda selfie için bir ön kamera bulunuyor. Çok sevilen, çok popüler selfie’ler ile herkes birer sosyal medya yıldızı. Biz de sizler için selfie çekmeyi daha eğlenceli hale getirecek bazı uygulamalar sunuyoruz;
YouCam Perfect – Selfie Cam: Bu uygulama ile harika selfie’ler, dikkat çekici fotoğraflar ve film tadında videolar çekebilirsiniz. YouCam Perfect uygulaması ile çektiğiniz selfielere makyaj yapabiliyorsunuz. Daha da çekim mükemmelleştirmek için eşsiz ve anlık geliştirme araçları içerir.

Candy Camera: Çektiğiniz fotoğraflara efektler uygulayıp fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan Candy Camera uygulaması, canlı filtre özelliği sayesinde en iyi selfie fotoğraflar çekmenizi sağlayacak bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Selfie Studio: Selfie Studio, sadece ön kamera desteği ile çekim yerinin ışık konumlarına tamamen ayak uyduracak şekilde selfie çekmenizi sağlar. Ayrıca kameranın parlaklık ve netlik ayarlarını otomatik yapıyor.