Sakin Turizm Beldeleri

Hem tatil yapmak hemde kalabalıktan uzak bir yerde kafanızı dinlemek mi istiyorsunuz ? Merak etmeyin sizler için araştırdık ve alternatif seçenekleri listleledik.
İzmir, Seferihisar ; Kürselliğin pençesinden sıyrılmış, sakinliğin tadına doyacağınız aynı zamanda güzel bir tatil geçireceğiniz doğru seçimler arasında. Meyve bahçeleri, temiz havası ve pırıl pırıl deniziyle tatil geçirilecek harika bir yer.

Muğla, Akyaka ; Doğası ve huzurlu ortamıyla sevilen ve bi o kadar sakin olan bölgelerden birisi. Belkide tatillerinizin vazgeçilmez mekanı olmaya aday olabilir.

Ordu, Perşembe ; Küçük seyahatler için doğru adreslerden biri. Küçük ve beklentinizi karşılar nitelikte bir tatil beldesi.
Şanlıurfa, Halfeti ; Deniz-kum-güneş üçlüsünden vazgeçtiyseniz ve kültür odaklı bir tatil yapmak istiyorsanız burası tamda size göre. İlginç yapıtları ve daha birçok görülmeye değer yerlere sahip bir belde.

Sakarya, Taraklı ; Kendinizi huzurun kollarına bırakmanın vakti ve mekanı tamda burası. Minik bir haftasonu kaçamağı ya da doğayla bütünleşmenin niyetindeyseniz çekinmeden tercih edebileceğiniz bir belde.