Saçlarda Sonbahar Esintisi

Geçtiğimiz günlerde yaz aylarını geride bıraktık. Artık tepeden tırnağa bir değişimin başlangıcını sağlama vakti geldi hanımlar. Bayanlar için en önemli değişim faktörleriden biri olan saç trendlerini ele alacağız haberimizde.
Yüz hatlarınıza göre hangi kesimler yada hangi modeller uygun düşer öğrenmek istiyorsanız haberimize göz atmanızda yarar var.
Bu sonbahar öne çıkan modellerden biri saça ıslak görünümün verilmesi. Bu sayede kış günlerinde yaz esintisini yakalayabilirsiniz.
Yapılan defilelerde öne çıkan bir diğer model ise balerin topuzu oldu.  Şıklığı rahatlıkla harmanlamak için ideal bir seçim.
Her türlü saç formuna uyan ortadan ayrılmış saçlar bu sonbaharda trendler arasında. Bu model ise size farklı seçenekler sunabilir. Örneğin sıkı bir at kuyruğunu ortadan ayırdığınız saçlarınızla tamamlayabilirsiniz.
Dalgalı saçlar her mevsimin modası olduğu gibi bu yılda unutulmadı. Salaş ama bir o kadar şık olmak istiyorsanız durmayın saçlarınıza güzel dalgalar verin. Her türlü mekana uyum sağlayan düz saçların tahtı yine sallanmadı. Her yıl olduğu gibi bu yılda moda olmayı sürdürdü. Her kıyafete uyum sağlayan ve kolay kullanımı ile dikkatler sizin üzerinizde olabilir.