Otomobilini birçok renkte oyuncak arabalarla kaplatan çılgın adam!

Bazı insanlar da çılgınlıklar diğerlerine göre oldukça daha fazladır. Milyon dolarlık otomobile sahip olan Malezyalı iş adamı Datuk Seri Mahadi Badrul Zaman da o çılgınlardan birisi olarak bilinir. Çocukluğundan bu yaşına kadar oyuncak araba koleksiyonunu biriktiren adam, kendi arabasının etrafına arabaları kaplatarak ve Malezya sokaklarından geçerek bütün gözleri üstüne çekiyor. Sizde bu çılgın adamı daha yakından tanımak istemez misiniz?
Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpurda görülen ve milyonlarca oyuncak arabalarla kaplı olan bu otomobil son zamanlarda sosyal medyaların en üst yerlerindedir.

Fakat hiç kimse bu otomobil hakkında hiçbir bilgiye sahip değildirler. Taki otomobil sahibiyle tanışana dek, otomobil sahibi olan adam bütün detayları gün yüzüne çıkarmış. İşte o çılgın arabanın sahibi Financial Genius Group isimli şirketin 34 yaşındaki CEO’su Datuk Seri Mahadi Badrul Zaman olarak bilinmektedir.

Malezya’da ki halk arasında Mahadi BZ olarak bilinen Mahadi otomobilinin diğerlerine göre daha farklı görünmesi için yollar arıyordu. Sonra da tüm oyuncak arabalarını tek tek yapıştırmaya karar verir. Ve otomobilin yeni görüntüsü halka yaratıcılığını ve moda anlayışına sahip olan kişiliğini gösteriyor. Ve genç Ceo 13 yaşından itibaren oyuncak arabalarını toplamaktadır.

Şuan da 5000 sayısına yakın oyuncak arabası olan Coe kendi arabası üstünde 4600’ünü kullanmış ve her bir yanını kaplamıştır. Malezyalı iş adamı, bütün oyuncak arabalarını kendi otomobiline süs olsun diyerek kaplatan tek adam değildir. James Ford da, 2008 yıllarında Ford Capri’yi kaplayarak binlerce oyuncak arabasını kendi arabasının üstünde kullandı.