Otomobil tutkunlarını mest edecek en yeni otomobiller!

Otomotivdeki rekabet sektördeki teknoloji devrimini yaklaştırıyor. Yeni model akını bu sene de devam ediyor. Biz de otomobil tutkunlarını mest edecek en yeni otomobilleri araştırdık;
Bentley Continental GT Number 9 Edition by Mulliner: Le Mans Sadece 100 adet üretilecek olan bu olağanüstü otomobille, Bentley tarihinin eşsiz bir parçasına sahip olmak için son derece ender yakalanacak bir imkan sunuluyor. Kendi ekseni etrafında 3 ayrı kademede dönebilen kokpitteki 2 göstergenin ortasında yer alan ahşap parça efsanevi Bentley Blower’ın bizzat koltuğundan alınarak reçine içine batırılıp bir tasarım objesi olarak gururla kendini sergiliyor.

BMW M850i Night Sky Sadece 1 adet üretilecek BMW Individual M850i Night Sky kabininde gerçek göktaşı kullanıyor. Göktaşından elde edilen malzeme çalıştırma düğmesi, orta konsol, vites kolu gibi detaylarda kullanılmış. Orta konsol kol dayanağı, gece gökyüzü gibi aydınlanmasını sağlamak için LED’lerle dolu.

Morgan Plus Six İngiliz otomobil üreticisinin yeni modeli Morgan Plus Six, BMW’nin M140i, M240i, 540i ve daha birçok modelinde yer verdiği B58B30M0 kodlu 3.0 litre 6 silindirli 335 beygirlik 6 silindirli BMW motoruyla karşımıza çıkıyor. Tam 28 farklı kaporta rengi, 19 farklı deri döşeme, 7 farklı trim, 18 ve 19 inç boyutlarında dört farklı jant seçeneğiyle büyülüyor. Deri işçiliğinin yüksek seviyede olduğu spor otomobil, Morgan ailesinin en lüks seçeneklerinden birisi olarak öne çıkıyor.

Singer DLS 1.8 milyon dolara sahip bu otomobil, gezegenin en gelişmiş hava soğutmalı boxer motoruna sahip. 4.0 litrelik atmosferik, yani turbo beslemesi gibi destekleri olmayan motor, 9000 d/d gibi inanılmaz bir seviyede 500 HP güç üretiyor.