Muğla’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler!

Doğanın ve ormanın derinliklerinde kaybolarak kamp yapmak tüm doğa severlerin hayalleri arasında mutlaka vardır. Kamp tatili hem daha ekonomik bir tatil alternatifi hem de alışılmış, klasik tatillerin dışında bir konsept. Biz de Muğla’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerleri araştırdık;
Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı: Muğla ilinin Fethiye ilçesi Yanıklar Köyün ‘de bulunan bu kamp yeri, yemyeşil doğası serin suları ve havası ile kampçıların ilgi odağı. Kamp alanında restorant, market ve tuvalet gibi temel kamp alanı hizmetleri bulunuyor.

Katrancı Koyu Kamp Alanı: Fethiye’ye 16 km uzaklıkta olan Katrancı Koyu ormanın içinde güzel bir kamp alanı. Çam ve okaliptüs ağaçlarıyla kaplı bu kamp alanı, yıllardır çadır ve karavancı müşterilerin tercih ettiği doğa ile iç içe bir tabiat parkıdır.

Camp Caretta Kamp Alanı: Sadece çadır değil, karavanla seyahat edenler için de uygun bir kamp alanı. Doğada, tavuk ve horozların eşliğinde vakit geçirmeyi, onlarla uyuyup uyanmayı seviyorsanız burası tam size göre..

Çubucak Orman Kampı: Hisarönü Körfezi kıyısında Çubucak Orman içi kamp ve karavan alanını kamp aşıkları için mükemmel bir alternatif. Aynı zamanda günübirlik girişlere de müsait olan Çubucak orman kampında, su, elektrik, telefon, internet ve kanalizasyon alt yapısı var. Günlük ihtiyaçlarınızın pek çoğunu karşılayabilir, spor, eğlence aktivitelerine yönelik etkinliklere katılabilirsiniz.