Moskova’nın En iyi 5 Oteli

Rusya’nın başkenti Moskova’nın kültürel zenginliği 15.yüzyıla dayanıyor.Dünya’nın en büyük metropollerinden biri olan Moskova’nın en iyi 5 otelini sizler için seçtik ;
Lotte Hotel Moscow ; 4 Yıl önce açılışı yapılan otel ,iş ve eğlence amaçlı seyahat edenler arasında en popülerlerinden.Krıstal mumluklar,mermer zemin,kumandalı perdeleriyle konfor ve teknoloji üst düzeyde kullanılmıştır.

Otel Kızıl Meydana 60 dakikalık yürüyüş mesafesinde,taksi veya araçla 15 dakikada da Kızıl Meydana gitmeniz mümkün.
Hotel National ; 1903 yılında inşa edilen otel,2009 yılında Starwood The Luxury Collection bünyesine katıldı.Fransız kapılarının Kızıl Meydana açıldığı etkileyici bir manzaraya ve tarihin müthiş esintilerine sahip bu otelde kalmak ayrıcalık.ABD Başkanı Barack Obama, Jack Nicholson, Sophia Loren, Placido Domingo, Michael Gorbaçov ve daha birçok Siyasi lider ve Hollywood yıldızına ev sahipliği yapmıştır.

Hotel Baltschug Kempinski ; Kempinski Otelleri Avrupa’nın en köklü lüks otel grubu.22 yıllık olan bu otel Kempinski adına Rus kültürü ve Tarihini çok iyi şekilde temsil ediyor.2012 yılında otelin dekorları ve odaları avrupa stiline göre yenilenmiştir.Moskova nehrinin yanındaki bu otelde eşsiz bir manzaraya sahiptir.

The Ritz Carlton Hotel Moscow ; Otel 2007 yılında inşa edilmiştir.Otelin her cephesinden Kızıl Meydan görülmektedir,ayrıca otelin manzarasında Kremlin Sarayı gibi eşsiz güzelliklerde görülmektedir.

Four Seasons Hotel Moscow ; Hotel National’ın karşısında,Diriliş Kapısına 1 adım mesafede ve kapıları Kızıl Meydana açılan otel gerçekten büyüleyici bir atmosfer sunuyor.