Bu mekanların asıl sahipleriyle tanışın!

Bizler onları sadece sahne sanatçısı, aktris, yönetmen, senarist olarak tanıyoruz. Ama şimdi o ünlülerin başka uğraştıkları işleri duyunca inanamayacaksınız! İşte o ünlüler;
Robert Redford: Sundance Mountain Resort
Utah – ABD

Ünlü aktör, yönetmen ve Sundance Film Festivali kurucusu Robert Redford, ünlüler dünyasında en büyük resort’e sahip olmasıyla çok ayrı bir üne sahiptir. Bu pitoresk dağ oteli Utah’ta, Mt. Timpanogos en yüksek dağ eteklerinde yer almaktadır. Otel, binicilik, yüzücülük, sinek balıkçılığı, nehir raftingi, kayak yapmak ve bundan daha fazlası gibi bir dizi sizlere açık hava etkinliği sunuyor.

Richard Gere: The Bedford Post Inn
Bedford – ABD

New York’un büyüleyici kasabası Bedford’da bulunan otel, 1860 yıllarında inşa edilen tarihi bir köşkten dönüştürülmüş. Yemyeşil doğasıyla ve harika atmosferi ile 8 tane odası olan bu lüks oteli daha da anlamı yapıyor. Şöyle ki, ünlü aktör Richard Gere’in karizmasının da bir katkısı bulunuyor tabi.

Robert De Niro: Greenwich Hotel
New York – ABD

Dünyanın en ünlü ve en başarılı aktörlerinden birisi olan Robert de Niro’yu, dünyaca ünlü Şef Nobu Matsuhisa ile beraber açtığı ve zincire dönüştürdüğü Japon restoranı Nobu ile tanıyoruz. Aktörün yeni hobisi ise Greenwich Hotel New York’un en iyi otellerinden birisidir. The Greenwich Hotel, New York’lu sanatçılar ve entellektüel çevreler için mükemmel bir kaçış mekanı olarak bilinir.

Francis Ford Coppola
İtalyan asıllı Amerikalı film yönetmeni, yazar ve yapımcı olarak tanınmaktadır. Hayatımızda baba üçlemesinin yönetmeni olarak yer alan Francis Ford Coppola da Robert de Niro birden fazla girişimin başında yer alıyor. Coppola’nın girişimleri restoran, stüdyolardan hariç beş tane de tatil beldesi bulunmaktadır. Arjantin’de Jardin Escondido; Belize’de Turtle Inn ve Blancaneaux Lodge; Guatemala’da La Lancha; İtalya’da ise Palazzo Margherita adlı otellerdir.