Mardan Sport Hotel & Kompleks, yaz kamplarına doymuyor!

Mardan Sport Hotel & Kompleks, çeşitli sporların kamp etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kazakistan’ın farklı şehirlerinde okuyan çocuklardan oluşan “Kazak Gençleri Dostluk Kampı” bu yıl ilk kez Antalya Mardan Palace Sport Hotel’inde yapılıyor. Kışın yoğun temposunu hafifletmek, çocuklara sosyal yetenekler kazandırmak ve sorumluluk bilincini aşılamak amacı ile yaklaşık 1000 çocuk için her yıl özel olarak organize edilen yaz kampında çocuklar; eğitmenler eşliğinde yüzme, su jimnastiği, basketbol, tenis, futbol, voleybol, bilardo, el sanatları, tiyatro ve dans programlarına katılıyorlar.

UEFA Standartlarında profesyonel sahalar, havuz, sauna, fitness, hamam, masaj odaları, oyun odası, kendine ait restoran ve tüm aktivite türlerine yönelik özel bölümlere sahip, 120 odalı Sport Hotel Kompleksi; Mardan Palace otele 6km uzaklıkta yer alıyor.

Haziran-Ağustos ayları arasında, 2 haftalık periyotlarla konaklayacak toplam 7 grup öğrenci, eğitmenler tarafından belirlenen kamp programının yanı sıra, otel aktivite ekibinin özel olarak hazırladığı; amfi tiyatro Showları, Survivor yarış turnuvaları ve özel partilerden oluşan aktivite programlarına katılıyorlar. Bu projeyi, Akdeniz’in en güzel sahillerinden Antalya’da, özellikle yüksek sezonda kendilerine özel bir spor kompleksinde gerçekleştirmenin konforu ve mutluluğunu yaşadıklarını ileten Yaz Okulu Yetkilileri, bu projeyi geleneksel hale getirmeyi ve farklı dönemlere ilişkin yine yeni projeler için şimdiden Mardan Palace ile görüşmelere başladıklarını iletti.