Malezya Dünyanın En İyi Tatil Yörelerden Biri

Asya Pasifik bölgesinin ortasında, stratejik bir konumda bulunan Malezya, yıl boyunca tropikal bir iklime sahiptir. 13 eyalet, üç Federal Bölge ve 28 milyondan fazla nüfusu ile Malezya, Asya’nın en iyilerini, Malay, Çin ve Hint gibi Asya’nın en eski üç uygarlığı ile Sabah ve Sarawak’ın benzersiz etnik topluluklarını kültürel bir peyzajda birleştirmesiyle tanınır.
Malezya dünyanın en iyi tatil yörelerinden biri olarak, eşsiz mekânları geniş bir yelpazede sunar. Tatmin edici bir tatilin sizin için tanımı ne olursa olsun Malezya, bozulmamış plajlar ve nefes kesen adalar, kültür ve tarihin zengin karışımı, iyi korunmuş miras hazineleri, dünya standartlarında modern tesisler, flora ve fauna’nın büyüleyici bir koleksiyonu, gür ve iyi korunmuş doğa rezervleri, ağız sulandıran mutfağı, uzun bir liste halindeki alışveriş noktaları ile gerekli tüm unsurları barındırır. Malezya sizi daima daha fazlasını istemeye zorlayacaktır.
Ama sadece bizim söylediklerimizle yetinmeyin. Gelin ve Malezya’nın birçok güzelliklerini ve bu büyüleyici ülkenin çeşitli katmanlarını keşfedin. Şaşırmaya hazırlıklı olun; çünkü Malezya’da göründüğünden çok daha fazlası bulunmakta.