Maldivler’de çocuklarınızla tatil yapabileceğiniz en iyi tesisler!

Maldivler’de çocuklarınızla tatil yapabileceğiniz en iyi tesisler!

Balayı tatilinin vazgeçilmez adresi olan Maldivler, son yıllarda aileler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Hint Okyanusu’nun cömert güzelliklerini doyasıya yaşamak ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için nefis bir rota olan Maldivler’de çocuklarınızla tatil yapabileceğiniz en iyi tesisleri derledik;
Anantara Dhigu: Anantara Veli Maldivler, adasının zarif maviliklerinin ve lagun üzerinde yaşamın tadına varacaksınız. 36 adet tek katlı su evleri temiz sulardan sadece bir kaç metre yükseklikte olup, zengin mercan bahçelerine de ev sahipliği yapmaktadır. Anantara Dhigu Maldivler, çocuklu aileler için mükemmel bir seçim. Odalarda çocuklara özel küçük sürprizlerin yanı sıra çocuk kulübü ve arzu ederseniz dadı servisi mevcut.

Bandos: Havaalanına 20 dakika mesafede olan Bandos adası yenilenmiş olmasına rağmen Maldivler’in en eski otellerinden biridir. Bandos Maldives, çocuklu aileleri unutmayıp, Çocuk Kulubü’nde küçükler için çeşitli programlar düzenlemektedir. Bunun yanı sıra, bir bebeğiniz varsa, Bandos Maldives’i rahatlıkla tercih edebilmeniz için, bebek bakım hizmetleri de sunulmaktadır.

Centara Grand: Maldivler Centara Grand Island Resort & Spa benzersiz bir 5 yıldızlı resort deneyimi sunuyor. Maldivler tatilinizi ailenizle birlikte geçirmeyi planladıysanız, Centara Grand Island Resort & Spa Maldives “Çocuk Kulübü” uygulaması tam da size göre. Siz Maldivler tatilinizin her şey dahil konseptinin tadını çıkarırken, çocuklarınızda çocuk kulübünde ve su parkında hem eğlenecek hem öğrenecek.