Kopaonik’te sezon açılıyor!

Günlük yaşamı itip, eğer uzakta ideal bir dağ tatili özleminiz var ise ya dan macera sporları tarafından çekiliyorsanız, belki de SPA? Şömine etrafında bir kadeh şarap… Kopaonik’te sihirli değneğine sizde dokunun. Bu konuda sizin için biz iyi Kopaonik’in küçük sırları ve bazı yeni yüzler keşfettik!
Kış cenneti
Güneş ve kar, özellikle kayak sevgilisi için ideal bir kombinasyon.Kar Kasım ayı sonlarında başlar ve genellikle Mayıs ilk gün kadar sürer ve bu 160 gün bir yıl ortalamasıdır. Sunshine dağı nedeniyle yaklaşık 200 güneşli gün ile elverişli iklim, bir yıl Kopaonik diğer adını hak ediyor.

Sırbistan çatısında sadece bir kaç gün içinde, inanılmaz kış macerası yaşayacaksınız. Kışın şömine etrafında ısınmak, haf,f bir akşam yemeği size romantik bir tatilinde kapılarını aralıyor.
Kopaonik mükemmel kayak sonrası sabahın erken saatlerine kadar devam eden parti için bilinen kafeler, barlar, kulüpler ve restoranlar çok sayıdadır Ancak, aktivitelerle dolu bir gün sonunda yorgun olursanız, size bölgedeki otellerin gerisinde Wellness merkezlerinde kaplıcalarda huzur bulabilirsiniz. Tüm yollar çok iyi teleferik ve telesiyej, saatte 32.000 kayakçıya kadar kapasitesi ile bağlanır.
Kayak sezonu açılışı
Geleneksel Kopaonik kayak sezonu açılışı, geçen yıl 3.000 ‘den fazla kişiyi, toplanan bu yılki açılış 4 Aralık için planlanan ve üç gece dört gün boyunca sürecek. Gündüz ve gece partileri, plaj kar, kayak ve snowboard yarışmaları, konserler …