Kopaonik’te Rüya Gibi Kış Tatili!

Kopaonik’te en iyi oteller Yılbaşı tatilleri için bir arada yeni bir sezon için ciddi çalışmalar yapıyor. Turizm yetkilileri bu sezon rekora imza atmasını beklerken heyecanlı bir bekleyiş sürüyor.

Resmi açılışı 4 Aralık için planlanan en güzel dağ tesislerinin bir arada bulunduğu Kopaonik, önümüzdeki sezon için herşeyiyle hazır konumda Geçen yıl, “Ski-Açılış” ta 12.000 kayakçıya ev sahipliği yaparken, bu yıl bu rakamın üzerinde sayı bekleniyor. Yeni sezon için büyük yatırımlar yapan, yeni teleferikle saatte 3.600 kayakçı seyahat etmesi mümkün olacak. Bu sezon kayak merkezinde yollar beş metre genişletilecek, popüler Gvozdac ise 500 metre uzatılacak.

Kayakçılar yaz aylarında kış için kalacak yerlerini şimdiden ayarlarken diğer turistler için ise hala rezervasyon imkanının devam ettiği ve kapasitenin artırılması içinde çalışmalar sürüyor.

– Nikola Avram, “MK Dağı resort” müdürü, Büyük  bir olasılıkla tesislerde “ultra her şey dahil paketlerle birçok hediyeler olacak. Yüzde 50 kadar tasarruf  paketlerle erken rezervasyon fırsatları olacak.“Yeşil yatırımlar”, ve fuel-oil için ayrılan “MK Dağ RESORT” büyük bütçeli atılımı Kopaonik’i, 3 yıl içinde daha gözde yer haline getirecek.