Kış mevsiminde giydiklerinizle tarz görünmeniz için öneriler!

Kış mevsiminde giyinmek bir meseledir. Hem üşümeyelim isteriz hem de şık olmak isteriz. Sezon trendlerini klasik parçalarla birleştirerek oldukça şık görünebilmek mümkün! Peki bu kadar kat kat giyindiğimiz bir mevsimde nasıl şık olacağız? İşte kış mevsiminde kıyafetlerinizle tarz görünmeniz için öneriler;
* Uzun hırkalar bu sezon oldukça popüler. Daha çok gri ve grinin tüm tonlarına bürünen uzun hırkalar tüm renklerin üzerine adeta bir tamamlayıcı oluyor.

* Bu sezon paltolarımıza kocaman atkılar eşlik ediyor… Özellikle de renk renk olanları. Sizler de xxl atkıları günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.
* Bu defa kendiniz için radikal bir karar alın ve beyaz tonlarında bir kaban veya palto satın almayı deneyin! Bu kabanı şık bir koyu renk ayakkabı ve çantayla tamamlayabilirsiniz.

* Boğazlı kazaklar kış dolabımızın vazgeçilmez parçası. Dilerseniz boğazlı kazaklarınızı gömleğinizin içine de giyerek maskülen bir hava katabilirsiniz.
* Söz konusu soğuk havalar olduğunda ilk akla gelen hızlıca soğuyan elleri ısıtmak olur. Tercih ettiğiniz renkte eldiveniniz ile şıklığınızı pekiştirebilirsiniz.