Kıbrıs’ta balayı tatili yapabileceğiniz en güzel oteller!

Hayatınızdaki en önemli günün ardından, sıra unutulmaz bir balayı tatili geçirmenizi sağlayacak o oteli bulmaya geldi. Mükemmel bir tatil için çok iyi bir ön hazırlık ve araştırma yapmanız gerekiyor. Balayını geçireceğiniz yer ve konaklayacağınız otelle ilgili beklentilerinizi tespit ederek, bu beklentilerin en iyi şekilde karşılanacağı bir yeri seçmeniz bu yüzden oldukça önemli. İşte hayatınızın en özel insanıyla en özel dakikalar geçirebileceğiniz Kıbrıs‘taki muhteşem oteller:
*Rocks Hotel: Balayını Kıbrıs’ta geçirmek isteyen yeni evli çiftler için hazırlanmış özel odaları ile Rocks Hotel, sizlere hafızalarınızdan silinmeyecek bir balayı tatili yaşatacak.

*Acapulco Resort Convention Spa Hotel: Yeni evli çiftlerin en çok tercih ettiği otellerden biri olan Acapulco Resort Convention Spa Hotel, en iyi balayı otellerinden biri. Temizlik, rahatlık, lüks ve konforu bir arada sunan Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de her zevke hitap eden birçok aktivite de mevcut.

*Vuni Palace Hotel: Balayı tatilinizi geçirebileceğiniz denize sıfır bir otelden daha güzeli ne olabilir ki? Vuni Palace Hotel & Casino, Girne’ nin deniz ve güneşi ile birleşerek konuklarına özenle seçilmiş mutfakları ile Vuni Palace Girne misafirlerini bekliyor.