Kemer Göynük’de Dinopark’a büyük ilgi!

Dinopark-Antalya

Antalya’nın turistik beldesi Kemer Göynük’de deniz-kum-güneş üçlüsüne alternatif turizm olan tema park olan Dinopark, neredeyse her gün hınca hınç doluyor. Özellikle de çocukların büyük ilgisiyle karşılaşan Dinopark 2 ayda rekor girişle karşılaştı.

Tur firmalarının ve organizasyon şirketlerininde dikkatini çeken Dinopark , Antalya merkez ve ilçelerden Kemer Göynük’e geziler düzenliyor. Haftasonları daha da kalabalık olan Dinopark’ın Genel Müdürü Haktan Ekinci bu ilgiden çok memnun olduklarını belirtti. Ekinci:“ Dinopark’a gösterilen ilgiden son derece memnunuz. Özellikle son iki ayda yaptığımız çalışmalarla; Antalya’da çeşitli organizasyon firmaları ve okullar ile yaptığımız işbirliği ile iyi bir yol kat ettik. Hafta sonları oluşan yoğunluk görülmeye değer. Ayrıca bölgemize tatile gelen yabancı misafirlerimiz de Dinopark’ı görmeden geçmiyor ” dedi.

Amacımız öncelikle gelen misafirlerimize önce kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmak
Hedeflerinin öncelikle kaliteli ve nitelikli bir hizmet olduğuna dikkat çeken, Ekinci Antalya’da yaşayanları özellikle hafta sonları hem kahvaltıya hem de çocukların unutmayacağı bir güne davet ettiklerini belirterek “Amacımız öncelikle gelen misafirlerimize önce kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunabilmek. Özellikle hafta sonları cumartesi ve Pazar günleri müthiş bir kahvaltı atmosferimiz var. Biz istiyoruz ki, Antalya’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza atlasınlar arabalarına çocuklarını alsınlar gelsinler. Burada nefis bir açık büfe kahvaltımız var. Tüm kahvaltı çeşitlerini açık büfemizde bulabilirler. Kendileri kahvaltılarını yaptıktan sonra çocuklarını bıraksınlar. Doğal ortam içerisinde, yeşillikler içerisinde , dinozorlar ile birlikte çocuklar doyasıya eğleniyorlar. Mevcut personelimiz, animatör arkadaşlarımız her aktivitenin başında yardımda bulunmaktalar. Anne babalar kahvaltı sonrasında çay ve kahvelerini yudumlarken, gazetelerini okurlarken çocukları da parkımızda güvende eğlenebilirler. İddia ediyorum ki; bunu deneye aileler bir daha buradan vazgeçemeyecekler”

Kynk:-turizmtatilseyahat.com