Karşınızda Lenovo’nun yeni telefonları!

lenokapak

Apple, Samsung gibi markalardan sıkılanlar, Lenovo’nun yeni akıllı telefonları aklınızı başınızdan alacak. Lenovo’nun Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı, yılda yüzde 13 büyüme hızıyla, pazarda çok iddialı olduklarını duyurdu. Lenovo bu yıl akıllı telefonlarının satışını operatör, bayi ağı ve perakande zincirleri ile yapacak. Lenovo Türkiye’yi başarılı bir yetenek havuzu olarak gördüğünü söyleyen Aymar de Lencquesaing Türkiye’ye tüm ürün portföyümüzle ve çok iddialı bir giriş yapıyoruz.
Türk tüketicileri tarafından büyük ilgi göreceğine inandığımız ileri teknolojili ve uygun fiyatlı ürünlerimizle artık bizi Türkiye’de büyük oyuncular arasında göreceksiniz”
dedi. Çakmakçı ise bugün Türkiye’de satılan akıllı telefonlardan her 3 üründen birinin Lenovo olduğunu dile getirdi. Lenovo, ürünlerini bir süre Turkcell mağazalarına özel olarak satışa çıkaracak. Şubat ayını sonlarında ise perakende mağazalarında yerini alacağını duyurdu. Lenovo telefonlar 400-1,850 lira arasında 4 farklı model olarak satışa çıkacak. Nisan ayında ise diğer modellerini de satışa sunacak.