Kadıköy’de en lezzetli döner nerelerde yenilir?

Kadıköy’de en lezzetli döner nerelerde yenilir?

Döndükçe baş döndüren bir lezzet olan döner, Türk toplumunda misafirperverliğin simgesi olarak biliniyor. Fast food besinler arasında zirveye oynayan döner, hem doymanıza, hem de lezzetli bir yemek yemenize aracı oluyor. Kadıköy’de adım başı dönerciye rastlamak mümkün. Peki güvenilir, lezzetli döner yapan yerler hangileri? İşte Kadıköy’ün en lezzetli döner yapan mekanları;
Kassab: Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, mest olacağınız bir döner lezzeti sunan bu mekan, Moda’da bulunuyor. Oldukça zengin bir menüye sahip olan mekan, dönerini pilav ve patates püresi ile sunuyor.

Boa: Kendisine has sosları, özel marinesiyle ün yapmış bu mekan, ”dikkat çok lezzetlidir” mottosuyla hizmet veriyor. Kadıköy’ün Boğa heykeline yakın en işlek caddelerinden biri olan Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi’nde hizmet veren mekanda lokum gibi dönerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Frango: Döneri, dünyanın farklı bölgelerinden soslar ile denemeye ne dersiniz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü Frango, döneri sekiz çeşit sos ile sunuyor.