İstanbul’un en iyi detoks içecek mekanları!

Güne taze meyve ve sebzelerle hazırlanmış bir detoks içeceği ile başlamanın pek çok faydası bulunuyor. Son zamanlarda varlığını iyice hissettiren detoks akımı da vücudun toksinlerden arınmasına önemli ölçüde yardımcı oluyor. Biz de sizlere İstanbul’un en iyi detoks içecek mekanlarını listeledik;
Stuff: Başrol meyveli sebzeli smoothielerin. Mekanın ayrı bir güzelliği de yemek ve içeceklerin yanında kalorilerinin yazıyor olması.
Adres: Caferağa Mahallesi, Ruşen Ağa Sokak, 14/B, Kadıköy, İstanbul
Jüs: Hiçbir katkı maddesi bulundurmayan JÜS içeceklerinin tamamı organik ürünler kullanılarak yapılıyor. Bu içecekler pastorize yöntemi ile değil yalnızca soğuk pres yöntemi uygulanılarak taptaze meyve-sebzelerden hazırlanıyor ve çevre dostu cam şişeler içinde servise sunuluyor. Soğuk press meyve ve sebze sularının yanı sıra; sağlıklı smoothie’ler, organik kahveler, gel-al servisinde salatalar, çorbalar, atıştırmalıklar ve enfes lezzetli tatlılar sunuyor.
Adres: Başkurt Sok. No:34, Cihangir, Beyoğlu, İstanbul

Level Up: Level Up günlük hayat temposuna uygun bir biçimde, doğanın lezzetini, enerjisini ve tazeliğini sizlere getiriyor. Sunulan seçenekler arasında özel hazırlanan tariflerle smoothie, meyve suyu, çay ve salatalar gibi gücünüzü ve enerjinizi arttıracak besinler yer alıyor.
Adres: Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. No: 16/C, Şişli, İstanbul
Juice Kitchen İstanbul: One day cleanse, one day reboot, fitness cleanse, green mix box, fight the hangover gibi paket halinde satın alabileceğiniz tüm meyve suları organik ve taze malzemelerle üretiliyor.
Juice Kitchen İstanbul iletişim: http://juicekitchenistanbul.com/