Yazlık sinema keyfi için nereleri tercih etmeliyiz?

Yaz kendini iyiden iyiye hissettirirken kapalı alanlardan sıkılıp kendini dışarı atmak isteyenler için yazlık mekanların yanı sıra yazlık sinemalarda var. Büyük yastıklara uzanıp açık havada film keyfi yapabileceğiniz en iyi yerler nereler?
Çengelköy’ün Yaz Sineması
Çengelköy’de konumlanan bu yazlık sinema Boğaz’ın en güzel semtlerinden biri. Yaz aylarında sinemaya dönüştürülen bir halı saha aslında burası. Üstelik uygun fiyatıyla da geniş aile veya arkadaşlarla keyif yapmak için ideal.
Deniz Private Açıkhava Sineması
Açık havada film izleme keyfini yaşamak isteyenler Ataşehir ve çevresinde yaşıyorsanız. Havuzun etrafına dizilen şezlonglarda veya rahat minderlerde yayılıp film izlemek yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında.
Vodafone Freezone Açıkhava Sineması
Geçtiğimiz yıl gösterimler İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul kampüsünde Vodafone Freezone tarafından düzenlendi. Bu yıl da aynı mekanda olması beklenen etkinlik için en güncel detaylar Vodafone Freezone’un internet sitesinden takip edilebilirsiniz.
Vialand Açıkhava Sineması
Vilaland Alışveriş Merkezi’nin içinde bulunan sinema,Avrupa Yakası’nda yıldızların altında film izlemek isteyenler için bir diğer seçenek. Her yaz saat 22:00’den sonra açılan seanslar için gitmeden önce bilgi alıp rezerbvasyon yaptırmanız yarar var. Çünkü yerler hızla tükenebiliyor.
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs
Boğaziçi Üniversitesi’nin Güney Kampüs’ü, muhteşem manzarasıyla adeta baş döndürüyor.Yaz akşamları film keyfini yaşamak isteyenler için harika bir seçim. Kampüs meydanında düzenlenen gösterimler için önceden bilgi almanızda yarar var.
Enka Vakfı Açıkhava Sineması
İstinye ve çevresinde yaşayanlar için Enka Vakfı Açıkhava Sineması çok keyifli bir seçenek. Yaz akşamları özel olarak seçilen filmlerin gösterildiği sinemada vizyon filmleri ve kısa bir süre önce gösterilen ancak kaçırdığınız filmleri izleyebilirsiniz.