İstanbul’da ünlülerin en çok takıldığı mekanlar!

İstanbul’da farklı konseptlere sahip birçok mekan bulunuyor. Hayranlık duyduğunuz ünlülerin sıklıkla hangi mekanları tercih ettiklerini biliyor muydunuz? İşte İstanbul’un her gittiğinizde mutlaka bir ünlü görebileceğiniz mekanları;
Cafe Firuz: 2008 yılında Cihangir’de hizmet vermeye başlayan ve o günden beri Cihangir’e gelenlerin uğramadan geçemeyecekleri vazgeçilmez mekan Cafe Firuz’a saat kaçta giderseniz gidin, hep orada görebileceğiniz belli bir kitle var. Yönetmenlerin daha fazla uğradığı bu mekanda pek çok ünlü oyuncuya da rastlayabilirsiniz.

Sarıhan Gusto: Sakatat konusunda ünlü simaların tek tercihi olan Sarıhan Gusto, lezzetli çorbalar içmek için en doğru adres. Etiler’de bulunan Sarıhan Gusto, gerek dekorasyonu gerek çorbalarının lezzetiyle midenizi fethetmeye hazır!

Susam Cafe: Susam Cafe, gündüz arkanıza yaslanıp rahatınıza bakabileceğiniz akşamları inceden kokteyl barına dönüşen bir cafe. Cihangir’de bulunan bu mekanın ünlü müdavimleri ise başta Ata Demirer, Çağan Irmak ve Işın Karaca iken farklı dizi senaristleri ve oyuncularının da sevdiği yerlerin başında geliyor.

Ulus 29: 1993’ten beri yeme içme trendlerini belirleyen Ulus 29, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin sıkça uğradığı bir mekan. Beşiktaş’ta hizmet veren mekan, geniş mutfak yelpazesinden dilediğiniz lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Smyrna Cafe: Cihangir’de hizmet veren bu mekan, Cihangir’i tercih eden pek çok tanıdık simanın da uğrak noktası olan bir yer. Serenay Sarıkaya, Tan Taşçı ve Selçuk Yöntem bu isimlerden birkaçı…

Aliye Meyhanesi: Cihangir’de bulunan bu mekan, kısa süre içinde semtin popüler buluşma adreslerinden biri oldu. Ünlü isimlerden Rutkay Aziz, Halil Ergün, Can Bonomo, Tarık Akan burada görebileceğiniz müdavimler arasındalar.