İstanbul’da Paintball nerede oynanır?

İstanbul’da Paintball nerede oynanır?

Bu hafta sonu tatilinizde Paintball oynamaya ne dersiniz? Son yılların en eğlenceli ve en gözde takım oyunlarından olan Paintball’ın İstanbul’daki adreslerini sizler için listeledik;
Akay Paintball: Akay Paintball, bu çılgın oyunun Türkiye’de yayılmasının öncülerinden. Kilyos’da 26 dönümlük oyun alanında doğal siperlerle süslü, ormanlık alan ve balon siperli olmak üzere üç tip saha var. Piknik yeri, kır gazinosu, mini futbol sahası da bu alana dahil. Yaz aylarında plaj voleybolu fırsatı da bulunuyor. Sahalarda hem eğlence amaçlı paintball karşılaşmaları hem de şirketler için eğitim amaçlı ofis dışı etkinlikler düzenleniyor. Paintball oynamak için evvela grup kurmak ve mutlaka rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Taktikal Paintball: Türkiye`nin en büyük paintball sahalarından biri olan Taktikal Paintball, sevdiklerinizle gidip hem ter atıp hem de eğlenebileceğiniz şahane bir adres. Buranın diğerlerinden oldukça kapsamlı olduğunu söylemek gerek. Yarı otomatik, tam otomatik, dürbünlü, lazerli… Ne ararsanız bulunuyor.

Avrasya Paintball: Yıllardır şehir merkezlerine çok uzak alanlarda kurulan paintball sahalarını merkeze çekme düşüncesiyle yola çıkan firma Dünyada bir ilki gerçekleştirerek Alışveriş Merkezlerinde kiralamalar yaparak AVM içi paintball sahaları kurulumunda Türkiye’de tek Paintball şirketi oldu. Beylikdüzü İstanbul Outlet Park da çok farklı ve özel bir paintball senaryosu ile harika bir arenayı beğenilerinize sunuyor.

Natura Paintball: Anadolu yakası paintball olarak İstanbul Maltepe’dedir. Gold Country Park tesisinde bulunan saha, doğal bir çam ormanı içerisindedir. Kapalı alanlar ve yapay sahalara kıyasla ferah bir çam ormanı içerisinde paintball oynamanın farkını yaşayacaksınız. Ayrıca tesis içerisinde halı saha, mangal&piknik, restorant, nargile, airsoft gibi daha bir çok imkan bulunmaktadır.

İstanbul Paintball Arena: İstanbul Paintball Arena ile Adrenalin ve sporun bir arada olduğu eşşiz bir mekandır. İstanbul Paintball Arena uzman kadrosuyla sizlere ister ailenizle ister arkadaşlarınızla doğayla iç içe bir gün geçirmenizi ve eğlencenin tadına varmayı garanti ediyor. İstanbul Paintball Arena ile kendinizi yenileyecek ve şehrin gürültüsünden uzak bir gün geçireceksiniz.