İstanbul’da ilginç bir deneyim yaşayabileceğiniz yerler!

Eğer seyahat planlarınızın arasında İstanbul varsa veya İstanbul’da yaşayıp alışılmışın dışında yerler keşfetmek istiyorsanız bu haberimize mutlaka bir göz atmalısınız! İşte İstanbul seyahatinizde ilginç bir deneyim yaşayacağınız yerler;
Karanlıkta Yemek: Karşınızdaki insanı, tabağınızdaki yemeği ve bardağınızdaki şarabı göremediğiniz mekanda servisi gece gözlüğü takan garsonlar yapıyor. İstanbul restorantlarının olmazsa olmazı “fasıl ekibi” ise aynı şekilde tamamen görme engelli müzisyenlerden oluşmaktadır. Yemek esnasındada en ufak bir ışık bulunmamaktadır ve yemeğinizi önünüzde ne olduğunu görmeden yemek zorundasınız. Standart formatlardan sıkılmış olanlar için muhteşem bir yemek tecrübesi olacaktır.

MOC İstanbul: MOC İstanbul, 12 farklı ülkeden getirtilen yeşil kahve çekirdeklerini kendi kavuruyor, harmanlıyor ve ortaya “Ben daha önce ne içmişim?” hayıflanmalarınızı zor dizginlemenize sebebiyet verecek tatlar çıkıyor. Özellikle ‘cold brew’ adını verdikleri, buz ile 24-28 saatte soğuk demlenen kahveyi mutlaka denemelisiniz.

Ayı Bar: Moda’nın meşhur Ayı Pub’ı son yılların gözde eğlence mekanı. İçerisinde 49 bira çeşidi olan bu krallıkta bir de rock ve alternatif müzik çalıyor. Eğer olur da, istanbulda yolunuz düşerse ve farklı bir bira denemek isterseniz mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz.