İstanbul’da en lezzetli sandviç nerelerde yenilir?

Lezzetli ve pratik bir atıştırmalık olan sandviçin İstanbul’daki en lezzetli adreslerini sizler için listeledik;
Sandwich Lab: Sağlıklı atıştırmalıkların adresi Sandwich Lab’ın birçok leziz sandviç seçeneği mevcut. Ancak siz isterseniz damak zevkinize uygun, en sevdiğiniz malzemelerin bir arada olduğu kendi sandviçinizi de hazırlatabilirsiniz.
Adres: Ali Suavi Sk. No:6, 34500 / Kadıköy – İstanbul
Duran Sandwiches: Duran’ın birbirinden lezzetli, çeşit çeşit garnitürlerle süslenmiş sandviçlerle dolu tezgahı herkesin iştahını açıcı nitelikte. İster paket yaptırıyorsunuz ister orada oturup yiyorsunuz sandviçinizi. Sandviçlerin enfes olmasının yanı sıra fiyatı da uygun. Şnitzelli ve somonlu paninileri ile ‘mix’ sandviçleri de favori sandviçlerden.
Adres: İstiklal Caddesi 9, Beyoğlu, Beyoğlu, Beyoğlu

Şütte: Şarküteri kültürünü yaşatan, aynı zamanda istediğiniz tüm kahvaltılık ürünleri de bulabileceğiniz mekanın zengin şarküteri çeşitleri ile bezenmiş sandviç ve salata seçenekleri damak zevkinizi şenlendiriyor.
Adres: Plaj Yolu Cad. No:1 Caddebostan
Fitbid Sandwiches: Borsa konseptiyle sandviç borsasını takip ederek en lezzetli sandviçleri uygun fiyata alabiliyorsunuz. Aynı zamanda sunum ve personellerinin güler yüzlü hizmeti de bu mekanı daha da bir çekici kılıyor.
Adres: Atatürk Bulv. Bey City No:20 D:36, Beylikdüzü/İstanbul

Schlotzsky’s Delı: Ekmeklerin günlük pişirildiği mekanın en favori sandviçi THE ORIGINAL CLASSIC SINCE 1971; dana salamı, Türk tipi Macar salamı, sucuk, eritilmiş yaşlandırılmış cheddar, mozzarella ve parmesan peynirleri, marine edilmiş siyah zeytin, kırmızı soğan, domates, göbek marul ve hardal Schlotzsky’s özel ekmeği ile hazırlanıyor. 15 çeşit sıcak sandviç seçeneği bulunuyor.
Adres: Atatürk Cad.Şeref Yazgan İş Merkezi.No:72/3-4
Dardenia Fish: Balık ekmek konseptini AVM’lere taşıyan Dardenia Fish’de tüm balık çeşitlerini bulabilir ve sandviç içinde balık lezzetini doruklarda yaşayabilirsiniz.
Adres: Caddebostan, Bağdat Cd., 34728 Kadıköy/İstanbul