İstanbul’da en lezzetli Pancake nerede yenir?

Üzerine bol çikolata kreması sürüp, yanında da çilekle yiyebileceğiniz yada reçellerle tatlandırılmış pancake oldukça iştah kabartan bir lezzet. Görünümü itibari ile de sempati besleyeceğiniz bu lezzetin İstanbul’daki adreslerini sizler için listeledik;
NY-IST: İstanbul ve New York’u bir araya getirmeyi hedefleyen bu mekandaki “Pancake Kulesi” Amerika’daki gibi kabarık şekilde sunuluyor. Olmazsa olmaz akçaağaç şurubu ile tatlandırılan pancakeler, sade, çikolata parçacıklı ve mevsim meyveleri seçenekleri ile servis ediliyor.
Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Çukurluçeşme Sokak No:10, 34420 Taksim, İstanbul

Munchies Crèpe & Pancake: Moda’daki mekan sadece pancake ve krep üzerinde açılmış bir mekan, dolayısıyla pancake’leri nefis. Reçel, marmelat, çilek, muz, Nutella, fındık/fıstık ezmesi, şurup ile sunuluyor pancake’ler. Hem de sıcacık geliyor.
Adres: Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No: 62/A, Moda – Kadıköy / İstanbul

La Vie En Rose: Tam bir Fransız cafesi konseptiyle tasarlanan mekan, klasik pancaketen Chocolate Chip Pancake’e, Red&Blue Velvet Cancake’ten Oreolu Pancake’e kadar birçok çeşit bulunduruyor. Mevsimine göre arzu ederseniz dondurmalı da yiyebiliyorsunuz.
Adres: Köybaşı Cd No:80, Yeniköy/İstanbul
Cookline Pancakes: Şaşkınbakkal’da ufak, şirin ve bir o kadar kendisine aşık edebilecek bir mekan, Cookline Pancakes. Ağızlara layık pofuduk pofuduk pancakeler; sınırsız sos, reçel ve meyveler eşliğinde bir tahta tepside servis ediliyor.
Adres: Suadiye Mah., Kazım Özalp Cad., No: 15/1, Şaşkınbakkal – Kadıköy