İstanbul’da bulunan en iyi sosyal tesisler hangileri?

İstanbul’u hem eğlenerek hem de lezzetli yeme içme seçenekleriyle keşfetmek için harika sosyal tesisler var. Fiyatları ise birçok yere göre daha uygun olan bu tesislerden birkaçına göz atalım.
Florya Sosyal Tesisleri
Florya sosyal tesislerinde, uygun fiyatla lezzetli yemekler yiyebilir, çay veya kahve içebilirsiz. Yakınlarında da havalimanı bulununan bu tesis özellikle hafta sonları biraz kalabalık olabiliyor.
Çamlıca Sosyal Tesisi
Çamlıca, İstanbul’un en iyi manzaralarından birini izleyebileceğiniz hoş bir yer. Sosyal tesisine geldiğinizde uygun fiyata çay, kahve, tatlı ve atıştırmalıklar bulabilirsiniz. Gitmeden öncede manzaraya karşı fotoğraf çektirmeyi unutmayın.
Pembe Köşk Sosyal Tesisleri
Emirgan Korusu’nda bulunan bu tesiste, ilkbahar ve yaz aylarında renk renk lalelerin açtığı manzaraya karşı hem yemek yeme hem de bir şeyler içme şansınız var. Havalar güzelse tesisin bahçesinde oturup açık havanın keyfini çıkarın.
Hidiv Kasrı Sosyal Tesisi
Hidiv Kasrı’nda bulunan tesisin manzarası kadar tarihi atmosferi de ziyaretçileri buraya çeken nedenlerden biri. Çubuklu sahilinde gezindikten sonra koruya çıkarak buraya kolayca ulaşabilirsiniz.
Küçükçekmece Sosyal Tesisi
Küçükçekmece Gölü manzarasına karşı yemek yiyebileceğiniz bu tesisin en güzel zamanları ilkbahar ve yaz ayları olsa da diğer dönemlerde de uygun fiyatla yemek keyfi için tercih edebilirsiniz.