İstanbul’da at binilebilecek en iyi yerler!

Ata binmek son yılların oldukça popüler sporlarından biri olmaya başladı. Evet ata binmek oldukça eğlenceli bir spor. Üstelik vücuda da birçok faydası bulunuyor. Peki İstanbul’da at binilebilecek en iyi yerler nereler?
Gürman At Çiftliği: Türkiye‘nin en üst kademe antrenör ekiplerinden birine sahip olan tesiste 46 at bulunuyor. Beş eğitmenden tek ders alınabileceği gibi paket programlardan da yararlanılabilir. Engellilere ücretsiz dersler verilmektedir.

Galatasaray Binicilik Kulübü: İstanbul’un göbeğinde doğayla iç içe olma şansınızın olduğu bir tesis. Kış aylarında da şömine keyfi yapmak, ailece maç seyredip yemek yemek için iyi bir alternatif.

İstanbul Atlı Spor Kulübü: Maslak’ta bulunan tesis, Pazartesi hariç her gün açık. Kulüpte 2’si kapalı olmak üzere 5 manej var. 2 bin 450 metrekare yarışma maneji, 1250 metrekare kapalı manej, 4 bin 250 metrekare açık yarışma maneji, 700 metrekare pony maneji ve 2 bin 850 metrekarelik açık manej…

Kayra At Çiftliği: Huzurlu bir ortamda, manzara eşliğinde kahvaltınızı edip ardından at ile kısa turlara çıkabileceğiniz çiftlikte isterseniz ata biniş dersleri de alabilirsiniz. Eyüp’te bulunan çiftlik hem ata binmek için ideal hem de piknik için.